Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Скульптура з граніту

Скульптура з граніту

Граніт - «зерно» Землі в прямому і переносному сенсах. «Зерно» - латинська назва каменя. А зароджується граніт в надрах землі, Випліскуючись при виверженнях вулканів. Він складається з кварцу, силікатів, польового шпату і поступається за запасом міцності тільки алмазу.

Тому граніту не страшні ні вогкість, ні мороз, ні підступи вандалів. І саме тому скульптури з граніту, які ліпили в давнину, стоять століттями. Ось чому пам'ятники з граніту користуються великим попитом.

Скульптура з граніту

Скульптура з граніту для надгробних пам'ятників

Величезний вибір колірних відтінків і фактур граніту сьогодні дозволяє створювати не тільки архітектурні об'єкти для фасадного дизайну, благоустрою парків або обробки приміщень, але й скульптури для надгробних пам'ятників. Їх відрізняє:

  • Довговічність. Термін руйнування застиглої лави, щонайменше, тисяча років. Тому скульптура з граніту здатна прикрашати могилу цілу вічність. І не міняти при цьому властивостей, якими був спочатку камінь наділений.
  • Бездоганний зовнішній вигляд. Граніт відноситься до числа водонепроникних, морозостійких матеріалів, завдяки чому здатний триста разів (!) Без жодних змін відтавати і замерзати.
  • Стійкість. Граніт стійкий до стирання. Тому здатний зберігати століттями первозданний вигляд. Скульптури з граніту в руках умілих майстрів завжди народжувалися як живими, що дуже важливо для ритуального виробу. Адже місія його - як можна довше зберігати образ рідної людини в пам'яті, який був при житті доріг і любимо.

Скульптури з граніту від гранітної майстерні Grand Ritual

У нас, в гранітній майстерні Grand Ritual ви можете в будь-який час замовити скульптури з граніту різних відтінків, поєднань кольору, форм. Під ваше замовлення ми розробимо дизайн скульптури з граніту, запропонуємо індивідуальну модель, обмовимо деталі монумента, допоможемо визначитися з вибором супутніх елементів - ваз для квітів, надгробних плит, огорож.

Ми вислухаємо ваші побажання, розглянемо ваш ескіз скульптури з граніту, врахуємо дрібну деталь, присутність якої важливо на ваш погляд. Втрата близької людини - для всіх велике горе. І ми це прекрасно розуміємо. Тому в нашій компанії ви зможете розраховувати не тільки на майстерність в роботі, але і на чуйність та співчуття.

Дзвоніть нам за телефонами:

(044) 228-12-11
(067) 509-53-66
(050) 410-03-03

Пишіть: office@grand-ritual.kiev.ua

Наша адреса в Києві: вул. Вишгородська 45

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube