Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Скульптура з гіпсу

Скульптура з гіпсу

Ансамбль, до складу якого входять скульптура і надгробна плита, зазвичай виглядає вишуканіше в порівнянні з хрестом або плитою, забезпеченою тільки традиційної написом. Тому члени сімей покійного намагаються відобразити образ рідної людини саме в скульптурі.

Найдоступніший варіант безмірного визнання і шанування покійному - скульптура, виконана з гіпсу. Робота над подібним видом пам'ятника не займає багато днів, не вимагає великих витрат, завдяки чому виготовленню скульптур з гіпсу часто віддається перевага людьми, які бажають зберегти образ рідної людини в бажаної для друзів і близьких формі.

Скульптура з гіпсу

Скульптури з гіпсу для поховань

По габариту, внутрішньої наповненості та розміром скульптура з гіпсу, встановлена ​​на могилі, може бути будь-який:

  • Мати різні кольори. У гіпс додаються оздоблювальні засоби, завдяки чому скульптура набуває вигляду бронзового, мармурового, теракотового пам'ятника.
  • Бути порожнистою, монолітною.
  • Армованої. При виготовленні скульптури можуть бути використані полімерні добавки і армування з дерева, пеньки.
  • Несприйнятливою до вологи. Фахівці нашої майстерні для більшої водостійкості скульптури наносять на неї захисні просочення і покриття з тією метою, щоб данину рідним, що має вигляд скульптури з гіпсу, могла служити не рік, не два - десятки років.


До числа зручностей виготовлення виробу можна віднести можливість повністю відлити скульптуру, а не обтісувати природний матеріал. Подібний метод обробки гіпсу, по-перше, дозволяє точно передати дрібну деталь виробу. І, по-друге, дає можливість виконувати замовлення в короткий термін. В окремих випадках це грає роль при оформленні замовлення на виготовлення пам'ятника для поховання.


Скульптури з гіпсу: вироби майстерні Grand Ritual

Фахівці нашої майстерні запропонують вам той варіант гіпсової скульптури, який більш всього за формою і розміром підійде до поховання близької вам людини. Ми візьмемо до уваги всі ваші побажання по виду гіпсової скульптури, її розміром, формою. Це дозволить вам передавати прийдешнім поколінням любов і пам'ять про рідних не тільки на духовному рівні, але і за допомогою гіпсової фігури, яка, не зазнаючи руйнування часом, буде зберігати спокій і сон пішовших у кращий світ.

Пишіть нам: office@grand-ritual.kiev.ua

Телефонуйте:

(044) 228-12-11
(067) 509-53-66
(050) 410-03-03

На адресу в Києві: вул. Вишгородська, 45

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube