Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Про компанію

Наша гранітна майстерня виготовляє і встановлює ритуальні пам'ятники, гранітні пам'ятники і надгробки, ми також проектуємо гранітні комплекси, розробляємо індивідуальні проекти в скульптурі, лиття.

Якщо Вам потрібно встановити пам'ятник або створити по індивідуальному ескізу гранітний пам'ятник, ритуальний пам'ятник, надгробний пам'ятник, гранітний цоколь - ми завжди до Ваших послуг.

Виробництво пам'ятників - складний багатоетапний процес, який починається з видобутку гранітних блоків в кар'єрах, з подальшою їх розпилювання на фрезерних верстатах.

Багато етапи роботи в нашій гранітної майстерні виконуються вручну - декорування та полірування, нанесення тематичних візерунків, портрета і написів. Використовувані матеріали: граніт, мармур, бронза.

Виготовлення пам'ятників вимагає знань технологій та творчої майстерності. Справжній майстер почуває граніт, який в його руках оживає, являючи світові чудове художнє твір.

Художники і дизайнери у 3D проекті відобразять досконало проектований гранітний комплекс. Професіоналізм наших художників, ручна висічка портретів на надгробному пам'ятнику, вміння і навички майстрів дозволяють з високою точністю в оригіналі передати і відобразити образ близької людини в граніті на століття.

Виготовляємо надгробки, встановимо цоколь із граніту, столи, лавки, вази, лиття та інші гранітні вироби і ритуальні пам'ятники. У нас Ви можете не тільки купити пам'ятник, ми допоможемо Вам встановити пам'ятник на будь-якому цвинтарі м. Києва. Здійснюємо доставку пам'ятників, монтуємо та встановлюємо їх з гарантією по всій території України.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube