Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Скульптура з мармуру

Скульптура з мармуру

Мармур відноситься до розряду дивовижних каменів. У ньому уживаються велич і простота. Тому при правильній, вмілій обробці мармуру на світло народжуються неповторні по яскравості архітектурні об'єкти, скульптури, присвячені тваринам, людям і богам.

При спогляданні мармурової скульптури захоплює дух - мармур дозволяє створювати настільки виразний і гармонійний образ про людину що пішла, який не здатні руйнувати роки.

Скульптура з мармуру

Надгробний пам'ятник у вигляді скульптури з мармуру

Завдяки тому, що мармур наділений рядом чудових декоративних властивостей, скульптурами з мармуру сьогодні часто прикрашають не тільки вулиці та площі різних міст, але й поховання рідних і близьких.

Скульптури на кладовищі, які сьогодні створюють у гранітної майстерні Grand-Ritual, мають наступні властивості:

  • Водостійкість. Мармур відомий низьким коефіцієнтом водопоглинання, тому стійкий до атмосферних опадів.
  • Різноманіття відтінків. Гамма відтінків мармуру величезна. Тому з каменю можна збирати панно, мозаїки.
  • Морозостійкість, термостійкість. Мармур не підданий впливу ні низьких, ні високих температур, завдяки чому їм можна прикрашати могили, які знаходяться і влітку, і взимку під відкритим небом.
  • Довговічність. Вважається, що вікові зміни у мармуру здатні проявитися через 100-150 років. До цих пір природний матеріал не змінює своїх властивостей і зовнішнього вигляду.
  • Пластичність. Мармур легко шліфується і полірується. І це його властивість дозволяє досвідченому майстру ліпити з каменю різні вироби і виконувати будь по складності замовлення.

Скульптури з мармуру: пропозиції від гранітної майстерні Grand-Ritual

У нашій гранітної майстерні Grand-Ritual ви можете в будь-який час замовити скульптуру-втілення з мармуру вашої любові і скорботи за рідним і близьким, які залишили сім'ю, але не забутим нею. За вашим бажанням ми створимо скульптури з мармуру різні за кольором і розміром. Вони прикрасять поховання ваших предків і стануть найкращим доказом тих почуттів, які переповнюють вас.

Дзвоніть нам за телефонами:

(044) 228-12-11
(067) 509-53-66
(050) 410-03-03

Пишіть: office@grand-ritual.kiev.ua

Наша адреса в Києві: вул. Вишгородська, 45.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube