Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Цоколь з граніту

Доглянутий і гарний пам'ятник - найкращий доказ турботи про пам'ять покійного родича. Якщо років 15-20 тому презентабельно виглядав невеличкий пам'ятник з фотографією, обнесений металевою огорожею і доповнений об'ємними клумбами, то сьогодні подібне оформлення могили вважається поганим тоном і проявом скупості.

Цоколь з граніту

В останні роки саме цоколь з граніту грає роль благородного обрамлення. Вони прекрасно виглядають, добре відмиваються від пилу і бруду, не дозволяють могилі заростати бур'янами (що важливо, якщо ви не можете відвідувати могилу кожні кілька днів). Залежно від породи каменю, використовуваного при спорудженні, цоколь із граніту може виглядати ультрасучасно або, навпаки, імітувати, старовинне поховання.

Цоколь з граніту виглядає богато, набагато дорожче їх дійсно вартості. Більше того, наші майстри готові урізноманітнити цоколь із граніту індивідуальними деталями, які будуть зустрічатися тільки на вашому виробі. Особливість збирання дозволяє доповнити їх усередині плитами з інших матеріалів, що не роз'єднані композицію, а, навпаки, зробить її більш цілісною і унікальною.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube