Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Хрести з мармуру

Хрести з мармуру

Камінний хрест - традиційне рішення для увічнення пам'яті покійних. Залежно від місцевих традицій хрести встановлюються або в узголів'ї, або в ногах покійного. У день похорону на могилу водружається звичайний дерев'яний хрест. І тільки після того, як земля осяде, його замінюють на більш довговічний і переважний - кам'яний.

Традиції зі стародавності

В давнину такий пам'ятний знак був доступний тільки заможним людям - хрести вручну виточувалися з моноліту. Це був досить трудомісткий і тривалий процес. Тепер же хрести на могилу відрізняються досить прийнятною вартістю. Цей ритуальний символ - один з найпопулярніших на сучасних кладовищах. Нинішні технології дозволяють не тільки прискорити і спростити процес виготовлення виробів, але і додати їм витончене оформлення, якісно обробити камінь, нанести певний узор або орнамент.

Хрести з мармуру

Майстерня Grand Ritual виготовить хрести з мармуру швидко і якісно

Ми займаємося виготовленням хрестів з мармуру та інших матеріалів. У нас ви можете замовити як традиційні хрести на могилу, так і за індивідуальними проектами. Різноманітність забарвлень мармуру дозволяє вибрати найбільш відповідну внутрішнім відчуттям: від сніжно-білого до темно-сірої з голубуватим відливом.

Мармурові хрести - на століття

Мармур - один з найпопулярніших і незамінних матеріалів у ритуальній скульптурі. Цей природний камінь чистий і шляхетний. Вироби з нього відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом, красою і естетичністю. Це світлий матеріал, наповнений неповторною енергетикою. Хрести з мармуру часто замовляють на могили родичів і близьких людей.

Крім естетичних достоїнств, мармурові хрести мають і практичні:

  • Міцність і морозостійкість - вироби з цього природного матеріалу успішно протистоять впливу зовнішніх руйнівних чинників.
  • Довговічність - хрести з мармуру навіть з часом не втрачають свій зовнішній вигляд. Через багато років вони виглядають практично так само, як і відразу після виходу з майстерні.

Хрести з мармуру, встановлені на надгробку, прослужать не менше півтора століть і будуть виділятися траурним блиском на тлі інших пам'ятних символів навіть перед онуками і правнуками покійних.

Щоб замовити хрести з мармуру, дзвоніть за телефонами: (044) 228-12-11, (067) 509-53-66, (050) 410-03-03.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube