Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Хрести з бронзи

Ми пропонуємо якість та індивідуальний підхід

Один з напрямків роботи майстерні Grand Ritual - виготовлення хрестів з бронзи. Своїм клієнтам ми пропонуємо як готові вироби в асортименті, так і можливість зробити замовлення за індивідуальним проектом. У разі потреби наші майстри допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант оформлення з наявних типових в каталозі. Всі вироби майстерні - це гарантовано висока якість, гідний зовнішній вигляд, надійність, практичність і довговічність.

Хрестам з бронзи час - на користь

Хрести з бронзи володіють всіма перевагами вихідного матеріалу. Вони призначені для установки на відкритих просторах. З роками бронзові хрести не втрачають свого зовнішнього вигляду. З'являється патина, яка, надає їм художню завершеність і урочистість.

Хрести з бронзи

На сьогоднішній день є велика кількість різновидів бронзових могильних хрестів. Згідно з православною традицією найчастіше застосовується євангельський хрест. Він являє собою дві перехрещені під перпендикулярним кутом частині хреста. Зверху відстань до місця перетину менше, ніж знизу. Також нерідко для установки на надгробках замовляють восьмикутні хрести, що складаються з чотирьох частин.

Хрест - найважливіший атрибут похорону

Хрести з бронзи, встановлені на могилах, - один з кращих способів увічнити пам'ять загиблих. Крім того, такий хрест - найважливіший атрибут похорону. Всі вироби в нашій майстерні виробляються в повній відповідності з церковними канонами і побажаннями замовників.

В процесі виготовлення можуть використовуватися не тільки традиційні елементи символіки християнства, але й орнаменти, а також різні художні деталі. Ковані хрести з бронзи чудово поєднуються з іншими матеріалами. Це дозволяє виготовляти на замовлення справжні витвори мистецтва.

Хрести з бронзи дуже добре вписуються в будь-яке оточення. Більш того, часто їх встановлюють на спеціальному майданчику. Найбільш ефектний вигляд досягається за допомогою застосування мармурового або гранітного підстави. Також хрести з бронзи гармонійно поєднуються з іншими кованими елементами на могилі - оградках, хвіртками та інш.

У нашій майстерні ми виготовимо хрести, які ви побажаєте. Зробити замовлення можна за телефонами: (044) 228-12-11, (067) 509-53-66, (050) 410-03-03. Телефонуйте!

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube