Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ритуальні пам'ятники

Меморіальні комплекси, ритуальні пам'ятники, надгробки, стели, хрести, скульптура, гранітні плити та обеліски - є багато назв і різновидів подібних споруд, і всі вони несуть в собі одну головну функцію - увічнюють пам'ять про рідних і близьких що пішли нас.

Всі ми знаємо, що ритуальні пам'ятники встановлювалися на могилах наших предків з прадавніх часів, висловлюючи повагу покійним.

Ритуальні пам'ятники

Виготовлені з каменю, дерева та металу вони тривалий або короткий термін стояли на Землі, передаючи майбутнім поколінням частинку своєї історії. Але саме кам'яні, гранітні пам'ятники, краще за інших пройшли випробування часом і пережили найдовший термін, який обчислюється не роками, а століттями.

Колись вони були доступні небагатьом, обраним, сьогодні пам'ятники з граніту стали набагато доступніше, завдяки новітнім технологіям видобутку та обробки.

Наша гранітна майстерня пропонує ритуальні пам'ятники, виконані з граніту, кращі зразки пам'яток ви можете побачити в нашій фото галереї.

У нас Ви можете замовити ритуальні пам'ятники з червоного, чорного або сірого граніту, ми пропонуємо нестандартні варіанти пам'ятників - різні колірні поєднання і оригінальні форми надгробки, ритуальні вироби з бронзи.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube