Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Встановити пам'ятник

Звернувшись в компанію Grand-Ritual, ви можете замовити, купити і встановити пам'ятник з граніту.

Висловлюючи свої найкращі почуття до людини яка пішла від нас, ми прагнемо встановити пам'ятник, який буде стояти століттями. І не знайти кращого матеріалу для його виготовлення, ніж граніт, мармур або бронза.

Граніт - сама щільна і тверда кам'яна порода на Землі, з низьким поглинанням води і найвищою стійкістю до температурних перепадів.

Мармур - аморфна порода, з меншою питомою вагою й щільністю, ніж граніт.

Встановити пам'ятник

Якщо колись, через труднощі видобутку граніту із земних надр і складності його обробки, встановити пам'ятник з граніту могли дозволити собі тільки дуже багаті люди, сучасні технології видобутку та обробки зробили цей камінь доступніше і тепер гранітні пам'ятники широко поширені.

Сьогодні їх можна побачити на багатьох могилах - величні, красиві, солідні, вони нагадують нам про людей пішовших ві нас, відображають їх риси, властивості характеру, особливості життя.

Щоб виготовити і встановити пам'ятник з граніту потрібна кваліфікація та знання технологій монтажу, адже вага каменя величезна, навіть його окремих гранітних деталей. І від надійності установки надгробки довговічність гранітного пам'ятника залежить не менше, ніж від якості його виробництва.

Наша гранітна майстерня гарантує вам виконання всіх робіт: від виготовлення надгробки до установки елітного комплексу на вищому рівні.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube