Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Хрести з каменю

Компанія Grand Ritual надає послуги ритуального характеру - ми пропонуємо виготовлення хрестів, пам'ятників та меморіальних комплексів.

Одним з найважливіших атрибутів християнських похоронів є ритуальний хрест. Багато століть на могилах людей, які сповідують православну або католицьку віру, встановлювали хрести. Спочатку дерев'яні, а після і кам'яні, металеві. Збереглася ця традиція і сьогодні.

Хрест втілює в собі віру, любов, надію і милосердя. Це символ християнства, символ всепрощення, дарованого нам Богом.

Природний камінь - кращий матеріал для створення пам'ятників

Хрести з каменю

  • У нас ви можете купити хрест на могилу, виготовлений з міцного каменю граніту або благородного мармуру. Габро, лабрадорит, доломіт - ми працюємо з різними видами каменю, втілюючи найсміливіші, неординарні проекти.
  • Пам'ятники, хрести, меморіальні комплекси можуть бути виконані нашими майстрами з чорного, червоного, зеленого, сірого каменю різних відтінків або поєднання кольорів і матеріалів.
  • Розміри хреста на могилу можуть варіювати у великих межах, це може бути невеликий хрест, що прикрашає надгробок і є елементом скульптурної композиції. Або великий кам'яний хрест на повний людський зріст, виконаний в певному стилі (Хрест-трилисник, грецька, Латинський).
  • Наші майстри творчо підходять до кожного замовлення, роботи, представлені на нашому сайті, є тому свідченням. Хрест може бути вигравіруваний на камені або виступати над його поверхнею у вигляді горельєфа.

Послуги нашої компанії

Створення та встановлення хреста на могилі - одна з наших профілюючих послуг. Ми пропонуємо хрести з каменю - матюкала, здатного увічнити пам'ять про близьку, кохану людину, покинула цей світ і донести цю пам'ять до майбутніх поколінь. Тільки камінь здатний пережити роки і століття, саме він є втіленням непохитності, фортеці, стійкості.

  • Замовляючи у нас створення і установку хреста, ви отримаєте повну консультацію з приводу вибору матеріалу, кольору, розмірів пам'ятника, особливостей його форм і релігійного значення кожної з форм хреста.
  • Ви побачите 3D ескіз, який дозволить вам оцінити майбутній проект.
  • Ми виробляємо пам'ятники, використовуючи сучасне обладнання, гарантуючи високу якість робіт.
  • Наші майстри оформлять пам'ятник написами, епітафіями, портретом, різьбленими візерунками.
  • У спектр наших послуг входять доставка і установка пам'ятників.

Ми надаємо послуги в Києві і по всій Україні.

Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з нами за телефоном (044) 228-12-11 або заповніть форму зворотного зв'язку.

 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45 

☎ +38 (044) 228-12-11
☎ +38 (050) 410-03-03
☎ +38 (067) 501-42-26 (Viber/WhatsApp)


office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube