Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Гранітна майстерня Grand-Ritual

Для того, щоб позначити місце поховання, а також висловити свою повагу до пам'яті і справах покійного на могилі традиційно встановлюють пам'ятник. Наші майстри - досвідчені професіонали, які бездоганно виготовлять як індивідуальні пам'ятники, так і елітні комплекси.

Ми можемо запропонувати замовлення пам'ятника з нашого каталогу, але можливий також індивідуальний проект за ескізом та ідеєю замовника. У цьому випадку наші дизайнери розроблять 3D проект пам'ятника, а майстри швидко втілять його в роботу. Кожне замовлення виконується з урахуванням усіх вимог і побажань клієнта.

Для нас продаж пам'ятників - це не просто здійснення угоди і виконання механічної роботи, це співчуття, розуміння і готовність взяти на себе вирішення багатьох питань, пов'язаних з непоправною втратою - похоронами рідних і близьких.

Нас цікавить створення складної та об'ємної ексклюзивної роботи, а не виготовлення пам'ятників за шаблоном. Ми виконуємо на совість кожне замовлення, не намагаємося заощадити на якості. Тому на кожен виріб даємо десятирічну гарантію.

У нас ви можете купити пам'ятник, який виготовлений з каменя, що має сертифікат якості, видобутого в кар'єрах, що пройшли геологорозвідку. Ми працюємо з різними матеріалами: багатьма видами каменю і бронзою. В роботі використовуємо всі відомі техніки від класичних до сучасних.

Важливе питання - установка пам'ятника. У нас ви можете замовити доставку на місце поховання і монтаж монументів. Ми здійснюємо доставку меморіалів по Україні (Київ та інші міста) і навіть ближньому зарубіжжю. На монтаж пам'ятника замовник також отримує гарантію. Виготовляємо пам'ятники дітям.

Замовляйте елітні монументи, дзвоніть для отримання консультації: (044) 228-12-11, (050) 410-03-03.
 

Контакти

м. Київ
вул. Вишгородська, 45

+38 (067) 509-53-66

+38 (063) 578-05-01
Viber/WhatsApp

+38 (050) 410-03-03

office@grand-ritual.kiev.ua

Партнери

kresty mogilu 190

Поминальный обед

ритуальные услуги киев

Дешевше тут

Задать вопрос Наш канал на YouTube